Rehber

Hızlı Seviye Yükseltme Yöntemleri

2015/11/20

Eğer War2Red Alert oyunumuzda hızlı şekilde yüksek seviyelere ulaşmak istiyorsanız, siz değerli oyuncularımıza birkaç tavsiyemiz olacak.

VIP satın almak

Eğer ustalaşmış bir oyuncu iseniz VIP özelliklerinin ne derece önemli olduğunu biliyor olmanız gerekiyor. VIP oyuncularımız %25 daha fazla kaynağa sahip olabiliyor ve diğer oyunculara göre 4 adet fazladan inşaat işlemi başlatabiliyor. Gelişim sürecinizin hızlanması için inşaat işlemleri son derece önemli bir unsur.


Birimlerinizin seviyelerini yükseltmek.

Alev silahı kamyonu birimini 299 altın karşılığında alın. Bu kamyon size düşük altın maliyeti ile mükemmel bir ateş gücü sağlayacaktır. Rahatlıkla 35. Seviyeye ulaşana kadar kullanabilirsiniz. Vickers 6-Ton tankı Düşman saldırılarına dayanıklılığı ile iyi bir tanktır ve birimlerinizin gücüne güç katacaktır Bu tankı da almanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra bir pounder birimi satın alabilirsiniz. Bu birimler ile ilk seviyelerdeki görevlerinizi kolaylıkla tamamlayabilir ve seviyenizi yükseltmeye başlayabilirsiniz. Tüm savaş sahnesi haklarınızı kullandıktan sonra, Karargah binanızı yükseltebilir ve ardından 12-17 seviyesine ulaşabilirsiniz. 17-22 seviyeler arasında yararlı ve eşişiz ekipmanları görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz. Görevlerinizi olabildiği kadar hızlı şekilde tamamlamaya çalışın tamamlanan her görev seviyenizi yükseltmenizde ki en büyük yardımcınız olacak.


Ekipman seviyelerini yükseltmek

Tüm savaş sahnelerini ve görevlerinizi tamamladıysanız, savaş gücünüzü arttırmak için ekipmanların seviyesini yükseltebilirsiniz. Ekipman seviyenizi de yükselttikten sonra Arenada boy göstermeniz gerekecek. Arena sıranızı yükselttikçe ek ödüllere sahip olacaksınız. Arenada Birimlerin birbirlerine üstünlükleri şu şekilde sıralanabilir . [Piyade birimleri] [Topçu Birimlerine] KARŞI üstündür. [Topçu Birimleri] [Zırhlı Birimlere] KARŞI üstündür. [Zırhlı Birimler] [Piyade Birimlerine] KARŞI üstündür. Arenada ilk 3 sıralamasına girerseniz harika ödüllerin sahibi olacaksınız! Bu ödüller hızlı seviye yükseltmenize de yardımcı olacaktır. hızlandıracaktır. Ayrıca, diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. rakibinizi yendikten sonra, yağma ya da işgal seçeneklerinden seviyenize uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer işgal seçeneğini seçerseniz, yendiğiniz rakibin vergi gelirinin bir kısmını alabilirsiniz. Güzel değil mi?


Binaları geliştirmek

Oyunun en can alıcı noktaların biriside İnşaat işlemleridir. Tüm bina seviyeleri inşaat sayesinde yükselir. Vergi dairesine ve kulübelerinizin Seviyesi toplayacağınız vergi miktarını belirlemektedir. Aynı şekilde Muharebe merkezinin seviyesi birliklerinin ulaşabileceği en üst seviyeyi belirler. Askeri deponuzun seviyesi ekipmanlarınızın ulaşabileceği en üst seviyeyi belirlemektedir. MR Fabrikası size Askeri kaynak sağlayacaktır. MR fabrikalarınızın seviyesi ne kadar yüksek olursa toplayabileceğiniz MR miktarı o kadar fazla olacaktır. MR üretimi ve talimden asla vazgeçmeyin. Onlar ordunuz için önemli kaynaklardır.

İlk oyun günden sonra muhtemelen 20. Seviyeye ulaşmış olacaksınız. Kahramanınızın rütbesini erken yükseltip kaynak tüketmenizi tavsiye etmiyorum. Yeteri kadar kaynağınız ve kaynak depolayacak alanınız olduktan sonra kahramanınızın rütbesini yükseltmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca günlük promosyon ödüllerinizi almayı ihmal etmeyin. ( Günlük giriş ödülleri v.b. )

5. İşte size bazı ipuçları: Kulübelerinizi yükseltmeye başladığınız da bir adet kulübenizi düşük seviye de bırakın günlük görevlerin içerisinde bulunan bir binayı 5 seviye yükselt görevini seviyesi düşük olan kulübeyi geliştirerek hızlıca tamamlayabilirsiniz. Günün sonunda oyundan çıkış yapman önce tüm gümüşünüzü tüketin. Çünkü siz oyundan çıktıktan sonra diğer oyuncular size meydan okuyup kazanırlarsa gümüş stokunuzu yağmalayabilirler. Oyundan çıkmadan hemen önce MR üretimi ve Talim özelliklerini 8 saatlik şekilde aktif edip çıkış yapın. Böylece siz çevirim dışıyken de 8 saat süre ile bu kaynakları üretmeye devam edersiniz. Harcama yapacak yer kalmaz ve elinizde halen gümüş varsa, beyaz renkli ekipmanlardan satın alabilir ve deponuza da saklayabilirsiniz. İleride bu ekipmanları satıp yeniden gümüşe çevirebilirsiniz. Bunun dışında işinize yaramayan ekipmanları (görevlerden kazandığınız) satarak gümüş ihtiyacını karşılamanız mümkün olacaktır. Yeni birlik satın aldığınızda ve takımınıza kattığınız da boşa çıkan birliklerinizi de satıp gümüşe çevirebileceğinizi unutmayın.

6. İkinci gün oyuna girdiğinizde karargah seviyenizi yükseltme ile işe başlayın. Çünkü karargah binanızın seviyesi diğer binalarınızın ulaşabileceği en üst seviyeyi belirler. Haritanızda ki savaş sahnelerinde bulunan fethet tuşunu kullanarak sahneleri temizleyip kahraman seviyenizi yükseltmeye devam edin. 22-27 seviyeler arası Vur kaç fonksiyonunda çok değerli eşya geliştirici parçalara sahip olacaksınız. Vur kaç fonksiyonunda diğer oyuncular ile ittifak kurmalı ver düşman birimlerini bozguna uğratmalısınız. Kurduğunuz ittifaklar ile vur kaç sahnelerinde başarılı olmazsanız, mağazadan bir adet 38 SPG satın alabilirsiniz. Fantastik özelliklere sahip bu birim işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Daha sonra bu birimlerin yanına Bison veya MK II Matilda topçu birimlerini alabilirsiniz. Zırhlı birim için önerim Panzer II olacaktır. Eğer yeterli altınınız var ise BTSV yi almaktan çekinmeyin.

Vur kaç sahnelerinden elde ettiğiniz birleştirme parçaları ve diğer ekipmanları tamamlarsanız işin en güzel kısmına geliyorum, Birleştirme fonksiyonu ile bu parçaları birleştirip benzersiz ekipmanlara sahip olabilir ve birliklerinizi bu ekipmanlar ile donatabilirsiniz. Birliklerinizin savaş gücünü belirleyen en önemli faktörlerden birisi de bu ekipmanlardır. Birleşim bir miktar altına mal olacaktır. Bunun için yeterli altınınızın olduğundan emin olun. Bu benzersiz ekipmanları rahatlıkla 50. Seviyeye kadar kullanabilirsiniz. Her birimin 6 adet ekipman yuvası bulunmaktadır. Vur kaç sahnelerinden elde edeceğiniz parçaları birleştirerek bu 6 adet ekipman yuvasını benzersiz ekipmanlar ile donatmaya çalışın. Birden fazla benzersiz ekipmanın biriminize ek getirileri olacağını da unutmayın.

7. İlk oyun gününüz deki gibi Arena sıralamasında yükselmeyi unutmayın ve bina seviyelerinizi yükseltmeye devam edin.


Birlik önerileri

Seviye 30-40

30. seviyeye ulaştığınızda Flame Panzer III sahibi olmak için doğru zaman. Bu birimin olağan üstü Atak, Defans ve Hareket kabiliyeti size harika bir avantaj sağlayacaktır. Topçu seçimine gelince, QF 6 Pounder'ı seçmenizi öneririm. Piyade için, Generic Jeep seçebilirsiniz. Ama uzun menzilli ve süper saldırı yeteneklerine sahip piyade birimi istiyorsanız, QF25 seçebilirsiniz.

35 ulaşırsanız, takımınıza 5 adet birim alabilir, kişisel stratejinize göre birimlerinizi seçebilirsiniz. Benim önerim mükemmel olmasa da, referans olarak bu kullanılabilir. Kullanabileceğiniz 5 birim arasında, ben yüksek yaşam puanı ve yüksek hareket kabiliyetine sahip 1 birim piyade seçin. Tanklara gelince, 1 birim yüksek defanslı 1 birim yüksek ataklı tank birimleri seçin. Topçu için 1 birim menzili kuvvetli 1 birim hasarı yüksek topçu birimi seçilmesi ile takım tamamlanır.

Seviye 40-50

40. seviyeye ya da 50. Seviyeye yaklaştığınız da Churchill II satın alabilirsiniz. Bu yüksek Hasara ve hareket kabiliyetine sahip birimin savunması da oldukça iyidir. Diğer tank birimleri için MK II ve Matilda seçimi yapılabilir. Fakat bu birimlerin menzilleri iyi olsa da atak güçleri düşüktür. Yüksek atak gücü ve menzili uzun bir tank isterseniz M7 Priest shoose seçimi ideal olacaktır. Topçu birimi için Grille seçilebilir. Piyade olarak GP Jeep ve AA Araç tan birisini seçebilirsiniz.

Seviye 50-60

Seviyeniz 50-60 arasında ulaşınca , AB1 sahibi olmanızı tavsiye ederim. Topçu önerisi : Marder veya Tornado olabilir. Savunma ağırlıklı bir tank istiyorsanız, M3 Grant seçebilirsiniz. Tüm yeteneklerde iyi olan bir tank istiyorsanız, Crusader seçebilirsiniz.

Seviye 60-70

Seviyeniz 60-70 aralığındayken, piyade olarak Bren Carrier tavsiye ediyorum. Tank seçimine gelince, onun süper yüksek Menzili ve Defansı için Churchill seçebilirsiniz. Bu tankın imha edilmesi oldukça zordur. Topçu önerisi: Hetzer veya Jagdpanzer IV seçebilirsiniz.

Seviye 70-80

Seviyeniz 70-80 aralığındayken, piyade olarak Assault MG seçebilirsiniz. Yüksek Görüşü ve Menzili vardır. Eğer güçlü bir piyade istiyorsanız, M30 seçebilirsiniz. Tank seçiminde, Panzer VIII veya Panther tercih edilebilir. seviyeniz 80 sınırına yaklaştıysa, Tiger I. yada IS tanklarından birini seçebilirsiniz Panzer VIII saldırıda güçlü ama savunmada zayıftır. Panter ve IS Tankları hem iyi savunmaya sahiptir. Tiger’ın her özelliği dengeli şekildedir. Panter, SPG ve M4 Sherman Calliope yüksek ATK için gerçekten popüler birimlerdir.

Seviye 80-90

Seviyeni 80-90 aralığındayken, M24 birimini seçebilir veya yüksek ataklı piyade yapmak istiyorsanız, Immergrun veya B16 birimini seçebilirsiniz. Tank seçimi, defansif ağırlıklı tank için Crocodile seçilebilir. Bu süper savunmaya sahip tank düşman birimlerinden gelecek saldırılara karşı iyi bir kalkan olacaktır. Yüksek dayanıklılık tercih ederseniz, M26 Pershing veya T54 Prototype düşünebilirsiniz. Topçu birimi tercihi için: yüksek saldırı gücü için B4M seçilebilir. Bu arada, GW-E yüksek dayanıklılığa sahiptir ve saldırı olarak iyi sayılmaktadır

Seviye 90-100

Seviyeniz 90-100 aralığındayken, yüksek menzilli veya yüksek ateş gücü için MKII Rabbin ya da Puma satın alabilirsiniz. Kişisel tavsiyem Maus birimini seçmeniz olacaktır. Bu rüya birimlere kim sahip olmak istemez ki? Topçu birimi için, Katyusha veya Sturmtiger seçimi sağlıklı olacaktır. Sturmtiger süper dayanıklılığa sahipken Katyuşa harika uzun menzili vardır. Jagdtiger yüksek hasar ve savunmaya sahiptir ve ideal seçim olabilir.

Sunucu listesi