Rehber

BÖLÜK BİLGİLERİ

2015/09/06

BÖLÜK BİLGİLERİ

 

Bölükler piyade neferi, top ve tanklardan oluşur.

     Her bölük düşmana daha fazla hasar veren ve düşmanın hasarını azaltan bir diğerinin doğal düşmanıdır. Bölükler topçu adama zıttır, topçu adam tanka zıttır, tank da piyade neferine zıttır.

 

    Bu yüzden tank en güçlü birlik değildir 3 çeşit birliğin tamanına ihtiyacın vardır.

Bölükler dükkandan gümüş veya altınla alınabilir. Altın bölükler daha güçlüdür ve sadece altın ile alınabilir. Gümüş bölükler gümüş ile ödenir ve kilidini açmak için belirli seviyede onur gerekir. İlk birkaç bölük küçük miktarda onura ihtiyaç duyar dükkanını geliştirdikten sonra ilk grup bölükleri alabilirsin. Oyunun ortalarında bölüklerin kilidini açmak için daha fazla onura ihtiyaç duyacaksın.

     Seviyen yükseldiğinde gelişmiş bölükler göreceksin. Satın alınmış altın bölüklerini yenilerine takas edebilirsin altın heba oldu diye endişelenmene gerek yok. Gümüş bölükleri de takas edebilirsin fakat hedef bölüğün önce kilidini açmaya yetecek onura sahip olmalısın.

Başlangıçta 3 bölük ,seviye 22 de 4, seviye 30 dan sonra 5 birlik yollayabilirsin. ( seviye 22 ve 30 da birliğini artırmayı unutma, savaş gücümü oldukça yükseltecek.)

 

    Tüm çeşitlerde birlikleri kurmanı öneririz. Tamamı hasar verici olan bölükler çalışmaz. Bölüklerini satmakta acele etme dünya savaşı etkinliğine gönderebilirsin.

    Körü körüne en pahalı bölüğü satın al çünkü her birlik avantaja sahip. Oyunun sonraki dönemlerinde bölüklerin 1 veya 2 niteliğe odaklanacak. Bu yüzden bölüklerini seçmeden önce taktiklerine karar ver.

Sunucu listesi